👥 NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół cały czas rozwija się
Kadra fizjoterapeutów uczestniczy w międzynarodowych szkoleniach i kursach akredytowanych przez polskie towarzystwa fizjoterapeutów. Będziemy Was o tym na bieżąco informować.
Naszym celem jest jak najbardziej profesjonalne podejście do pacjenta, aby najnowsze skuteczne metody terapeutyczne doprowadzały do szybkiego powrotu do pełnej sprawności.

Fizjoterapia jest czymś co zawsze mnie interesowało. Dużą satysfakcję sprawia mi pomoc osobą, które do mnie trafiają. Pracuję z pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi oraz bólowymi. Aby w pełni profesjonalnie móc leczyć systematycznie uczestniczę w różnego rodzaju szkoleniach i kursach aby poszerzać swoją wiedzę diagnostyczną i terapeutyczną. Każdy pacjent jest inny i tak też podchodzę do rehabilitacji – indywidualnie.

mgr Jarosław Talagaabsolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach.

Jestem zwolenniczką wszelakiej formy aktywności fizycznej , połączenie jej z moją pracą oraz możliwość niesienia pomocy pacjentom sprawia mi ogromną satysfakcję. Rehabilitacja ruchowa jest dziedziną, w której cały czas się rozwijam poprzez odbyte kursy. Największą przyjemność sprawia mi praca z osobami ze schorzeniami neurologicznymi i ortopedycznymi, właśnie w tych kierunkach nieustannie zwiększam swój poziom wiedzy.

mgr Beata Zającabsolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie